Zákaznická podpora:info@beluka.cz

Faberlic

Pokud máte zájem o bližší informace k výrobkům, kontaktuje mne 

zde: https://www.facebook.com/Faberlic-od-Katky-484172488656878/ 

 

Faberlic - to je kyslíková kosmetika №1 ve světě,

nejvýznamnější ruská kosmetická a parfumérská společnost na trhu přímého prodeje. Je již 21 let na trhu.

Zastoupení společnosti je již ve 42ti zemích světa. Více než 10 000 000 lidí v Evropě a Asii spolupracuje s Faberlic.

Společnost má vlastní středisko vědeckého vývoje, které neustále provádí výzkumy a umožňuje tak vylepšovat naše produkty.

Faberlic se každoročně účastní kosmetických veletrhů, kde naše produkty pravidelně získávají vysoká hodnocení odborníků, což potvrzují četná ocenění a diplomy.

Pěstící kosmetiku vyrábíme ve vlastní továrně, dekorativní kosmetiku v koncernu Intercos v Itálii, a parfémové kompozice ve Francii. Drogerie je vyráběna v Německu a je ECO a vysoké koncentrace.

Faberlic dnes – to je silná, stále rostoucí společnost v Rusku. Je členem Mezinárodní asociace přímého prodeje. Vlastní majetek ve výši stovek miliónů dolarů. Naším hlavním bohatstvím – to jsou desítky miliónů spotřebitelů – žen i mužů, kteří každý den s oblibou používají kosmetiku Faberlic.

Proč Faberlic?

Faberlic je jedinou ruskou společností, která již více než 12 let patří do TOP-100 největších parfumérních a kosmetických společností na světě a v krizovém roku 2015 obsadila 3. místo podle rychlosti růstu*. O právo dostat se do tohoto žebříčku každoročně bojuje více než 50 000 obchodních značek. *Žebříček se každoročně zveřejňuje v časopisu Woman’s Wear Daily.

1) 21 let úspěchu: na trhu od roku 1997

2) Vlastní vědecký výzkum

3) Prodeje ve více než 40 zemích

4) Vlastní výroba

5)Vybírá si nás 10 000 000 rodin

6)Více než 30 unikátních patentů na produkci

 

JE DEKORATIVNÍ KOSMETIKA TESTOVANÁ NA ZVÍŘATECH?

 Otázka: Faberlic hlásí, že netestuje své produkty na zvířatech. Při pohledu na obal jsem však zjistil, že odznak "králíka" stojí pouze na chemikáliích pro domácnost, a na dekorativní kosmetice to nestojí.

Odpověď odborníka: Výzkum Faberlic color cosmetics se provádí v testovací laboratoři "In vitro", což potvrzují naše protokoly. Invitro je technologie experimentů, kdy se experimenty provádějí "in vitro" - mimo živý organismus. Většina součástí produktů je zakoupena v Itálii, Německu a ve Francii, kde jsou prováděny testy na lidech - dobrovolníci, kteří jsou zaplaceni za testy. Tyto studie neovlivňujeme, každý výrobce a každá země má vlastní regulační dokumenty.

 

 
 
 
 

Vlastní výroba

Vlastní výroba - žádné skupování a přebalování Továrna v Moskvě, která patří Faberlic, to je více než 45 tisíc metrů čtverečních, zařízených podle posledního výkřiku techniky.

Výroba Faberlic je založena na evropských standardech kvality a je vybavena nejmodernější a nejekologičtějším zařízením, automatickými linkami na výrobu, vážení a balení kosmetické produkce.

Automatizovaný proces výroby umožňuje vyrábět produkci nejvyšší kvality s využitím vysoké technologie - vakuových homogenizátorů. S jejich pomocí lze vyrobit nejjemnější krémovou emulzi s částicemi o submikronové velikosti (0,1-0,5 µm).

Podle úrovně potencionálních kapacit a měřítek výrobní plochy továrna patří mezi největší kosmetické podniky v Rusku. Absolutně veškerá produkce továrny je podrobena povinnému testování v souladu s ruskými státními normami (GOST) a hygienickými předpisy a normami (SanPiN).

Společnost Faberlic je zapsána do státního rejstříku podniků vyrábějících ekologicky čistou a bezpečnou produkci. V roce 2010 Společnost získala certifikát shody výroby kosmetické produkce se standardem ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP). To je mezinárodní standard Osvědčených výrobních postupů (GMP) v kosmetickém průmyslu, který byl vypracovaný v listopadu 2007 pro společnosti vyrábějící kosmetickou produkci.

Dodržení pravidel GMP umožňuje standardizovat výrobní proces a dosahovat vysoké kvality produkce a také je povinnou podmínkou dodávání produkce na mezinárodní trh.

Dekorativní kosmetiku Faberlic vyrábí největší evropský výrobce dekorativní kosmetiky - italský koncern Intercos.

Všechny kompozice vůní se vyrábějí ve Francii pod vedením věhlasného francouzského parfuméra Thomase Fontaina.

 

Proč právě Faberlic?

Proč právě Faberlic? 

Firma Fabeclic nabízí kosmetiku, kosmeceutiku , vůně i drogerii, kterou každodenně používáme, také luxusní oblečení a prádlo od špičkových návrhářů atd.

Sortiment je nesmírně široký a je pro miminka od narození, přes dětský věk, pro ženy ( i těhotné) i muže, různé věkové kategorie. Také pro pro lidi s problematickou pletí či ekzémy, lupenkou, se zdravotními problémy.

V nabídce je přes 6000 produktů - Prací prášky, aviváže, čističe skel i všech povrchů v domácnosti, šampony, sprchové gely, pleťové krémy, séra, masky, přípravky na problematickou pleť ( a řeší vrásky, pigmentové fleky, padání vlasů, strie, akné), dekorativní kosmetiku, toaletní vody a parfémované vody, potravinové doplňky , program snížení hmotnosti a korekce postavy), dětské, pánské i dámské oblečení - sportovní i společenské, luxusní spodní prádlo pro ženy i muže, vysoce kvalitní punčochové zboží.

Registrace zdarma -

Žádné nucené pravidelné nákupy nebo sankce

Dárky pro nováčky (500,-kč a výrobky zdarma)

Startovací program - celých devět kampaní jsou hodnotné dárky pro nováčky -

Opravdu nízké ceny za špičkové výrobky

Stovky vzorečků ( na vyzkoušení , jako dárek) - pro nováčky za polovinu ceny

Soutěže, losování, kupony na mega slevu

Při jednorázovém nákupu za 50 a více bodů získáte nejvyšší 26% slevu na další nákup - (body v jedné kampani se sčítají)

Při nákupu nad 500kč můžete vybrat zdarma dárky za vaše body z "peněženky" (Faberlic klub, kde se každý bod, který jste nakoupili, vymění za výrobky zcela zdarma)

Faberlic je ve více jak 40 zemích

Obrovský zájem a růst za poslední měsíce (předpokládaný růst byl o 150% oproti roku 2018 - a už nyní je tento nárust o 750%)!!!

Skvělé zázemí společnosti Manažerka pro Česko i Evropu Máme obdiv a podporu samotného majitele firmy

Žádný obchod mi nenabídne slevu na nákup 20 – 26%

Žádný obchod mi nedá za nákup hodnotné dárky, jako zde

Žádný obchod mi nedá provize z vlastních nákupů nebo z nákupů kamarádek

Ještě váháte?

 

Výzkum a vývoj

Středisko vědeckého vývoje 

Středisko věděckého vývoje Faberlic se příznivě liší svou aktivitou v oblasti vědeckého výzkumu. Výsledky tohoto výzkumu zosobňujeme v inovačních kosmetických přípravcích přinášejících mládí a zdraví naší pokožce.

Faberlic zastává vědecký přístup k recepturám a výrobě kosmetiky, přičemž využívá složky nejvyšší kvality, které dodávají přední výrobci surovin.

Avšak hlavním trumfem naší kosmetiky je unikátní kyslíkový komplex (Aquaftem®, Novaftem – O2™), který je schopen dodatečně dodávat kyslík přímo do buněk pokožky.

Základem této složky jsou práce sovětských vědců z Ústavu biofyziky AV SSSR ve městě Puščinu. Výroba a použití kyslíkového komplexu Aquaftem® v kosmetice a rovněž mnohé další unikátní ingredience našich kosmetických přípravků jsou patentovány a jsou exkluzívními složkami kosmetiky Faberlic.

Vlastní Středisko vědeckého vývoje je naší hrdostí.

Nechali jsme vědu sloužit kráse!

Aktivně spolupracujeme s předními vědeckými zařízeními, například s katedrou buněčné biologie a histologie biologické fakulty Moskevské státní univerzity. Zkoumají pro nás kultury buněk. Rovněž s námi spolupracuje Lékařská akademie Sečenova, katedra chirurgie. Zde zkoumali hojení laserem a dospěli k závěru, že jeho působení vede k lokální emisi oxidu dusíku, což napomáhá normalizaci mikrocirkulace, přívodu kyslíku k pokožce a rychlému hojení ran.

Pokud máte zájem kosmetiku a drogerii Faberlic nakupovat se slevou a různými výhodami,

můžete se zaregistrovat zde:

https://faberlic.com/register?sponsornumber=712297754&lang=cs&r=1000034185682