Zákaznická podpora:info@beluka.cz

Proč Faberlic

Proč právě Faberlic?

 

 

Firma Fabeclic nabízí kosmetiku, kosmeceutiku , vůně i drogerii, kterou každodenně používáme, také luxusní oblečení a prádlo od špičkových návrhářů atd.

Sortiment je nesmírně široký a je pro miminka od narození, přes dětský věk, pro ženy ( i těhotné) i muže, různé věkové kategorie. Také pro pro lidi s problematickou pletí či ekzémy, lupenkou, se zdravotními problémy.

V nabídce je přes 6000 produktů - Prací prášky, aviváže, čističe skel i všech povrchů v domácnosti, šampony, sprchové gely, pleťové krémy, séra, masky, přípravky na problematickou pleť ( a řeší vrásky, pigmentové fleky, padání vlasů, strie, akné), dekorativní kosmetiku, toaletní vody a parfémované vody, potravinové doplňky , program snížení hmotnosti a korekce postavy), dětské, pánské i dámské oblečení - sportovní i společenské, luxusní spodní prádlo pro ženy i muže, vysoce kvalitní punčochové zboží.

Máme na facebooku skupinku plnou recenzí od zákazníků, pokud chcete přidat, stačí mě kontaktovat https://www.facebook.com/Faberlic-od-Katky-484172488656878/

Registrace zdarma 

Žádné nucené pravidelné nákupy nebo sankce

Dárky pro nováčky (500,-kč a výrobky zdarma)

Startovací program - celých devět kampaní jsou hodnotné dárky pro nováčky -

Opravdu nízké ceny za špičkové výrobky

Stovky vzorečků ( na vyzkoušení , jako dárek) - pro nováčky za polovinu ceny

Soutěže, losování, kupony na mega slevu

Při jednorázovém nákupu za 50 a více bodů získáte nejvyšší 26% slevu na další nákup - (body v jedné kampani se sčítají)

Při nákupu nad 500kč můžete vybrat zdarma dárky za vaše body z "peněženky" (Faberlic klub, kde se každý bod, který jste nakoupili, vymění za výrobky zcela zdarma)

Faberlic je ve více jak 40 zemích

Obrovský zájem a růst za poslední měsíce (předpokládaný růst byl o 150% oproti roku 2018 - a už nyní je tento nárust o 750%)!!!

Skvělé zázemí společnosti Manažerka pro Česko i Evropu Máme obdiv a podporu samotného majitele firmy

Žádný obchod mi nenabídne slevu na nákup 20 – 26%

Žádný obchod mi nedá za nákup hodnotné dárky, jako zde

Žádný obchod mi nedá provize z vlastních nákupů nebo z nákupů kamarádek

Ještě váháte?

 Pokud potřebujete pomoci s registrací, výběrem výrobků či s objednávkou, neváhejte mi napsat, jsem tu pro Vás https://www.facebook.com/Faberlic-od-Katky-484172488656878/